121 відгук
ModernMama
+380 (66) 904-49-83
+380 (96) 897-35-69

Бенкунг

Бенкунг - це довгий рулон нетянущейся тканини (в основному 15-20 метрів довжиною і 20-25 сантиметрів шириною), щільно намотаний в області живота жінки після народження дитини.
Рекомендований розмір бенкунга: - 15 м зріст до 165 см; - 20 м від зростання 166 см і вище
Повернення та обмін бенкунга можливий тільки при виявленні заводського браку. Як і білизна, поверненню не підлягає.
Бенкунг використовується для так званого "вузликового підв'язування". Суть його полягає в намотуванні бенкунга навколо тулуба з послідовним перекручення тканини на середині живота. Вузлики не дають бенкунгу "злізти" і забезпечують правильну посадку протягом всього дня. Крім цього, вони здійснюють мікромасаж, покращуючи кровопостачання в зоні живота. Таким чином живіт максимально швидко приходить в свою добеременную форму, що не може не радувати новоспечених мам. ✔️ Бенкунг можна використовувати під час вагітності. Він допомагає тримати живіт і знімає навантаження з хребта. По відчуттях наче Вас тримають за спину. Плюси його в тому, що ви можете обв'язати живіт відповідно до його зросту, з бандажем такого не вийде. Бенкунг не парить і не ріже і не тисне на живіт, як бандаж. ⠀ ✔️ Коли Ваш малюк підросте і Ви будете його носити на руках - бенкунг буде корисний Вашій спині. Або раптом заболить спина - це буде чудовий помічник і лікар. ⠀ ✔️Мами які одягли бенкунг через рік після пологів так само відзначають зменшення живота і усунення болю в спині. Як підв'язувати бенкунг ? Бенкунг підв'язують щодня з ранку після ранкового туалету і знімають його перед сном. Бажано зробити масаж в проблемних зонах з зволожуючим маслом або молочком. Найкращий ефект досягається протягом перших трьох місяців використання в так званий "четвертий триместр". Це той період, за який, зазвичай, відбувається відновлення організму після пологів. Організм наш протягом 9 місяців змінювався - стільки він і відновлюється. Важливо використовувати бенкунг хоча б перші 30-40 днів. І так, встаємо прямо, бажано перед дзеркалом: Відмотуємо край бенкунга довжиною 80 - 100 див Візуально це, приблизно, як відстань від грудей до кінчиків пальців.
Розташуйте бенкунг в районі лобкової кістки і починайте обертати його навколо стегон, натягуючи тканину на стільки сильно, на скільки вам комфортно.
Зав'яжіть підлозі вузол (одинарний накладання двох кінців) на рівні нижній частині лобкової кістки.
Візьміть короткий кінець бенкунга. Він буде тим "стрижнем", навколо якого ми будемо намотувати бенкунг. Потягніть його вгору, зафіксувавши кінчик в зубах або під лямкою бюстгальтера.
Візьміть бенкунг і оберніть його поверх першого шару, розпрямляючи і натягуючи тканину.
Дійшовши до "стрижня" перехрестіть обидва кінця і заново потягніть коротку частину вгору, зафіксувавши її в зубах / лямки бюстгальтера. При перехрещенні бенкунг проходить знизу, короткий кінець зверху. Таким чином у нас утворився другий вузол.
Знову оберніть бенкунг навколо себе, але вже у зворотний бік. Слідкуйте за натягом тканини і не забувайте її розпрямляти.
Перехрестіть тканина, утворивши третій вузлик (як у пункті 6) і знову поверніть короткий кінець вгору, зафіксувавши його в зубах / лямці.
Продовжуйте намотування бенкунга, розташовуючи вузлики один над одним. Відстань між кожний шаром повинна бути приблизно в два пальці.
На стегнах тканину можна натягувати досить сильно, на самому животі і ребрах намотування не повинна бути тугий! Це важливий момент, оскільки бенкунг не відноситься до компресійного білизни.
Закінчуючи підв'язування бенкунга протягніть кінці, що залишилися всередину намотування або зав'яжіть їх збоку / ззаду. Не можна зав'язувати на сонячному сплетінні!
От і все! Ви повинні відчувати хорошу підтримку попереку і живота. У бенкунге повинно бути комфортно. Якщо ви відчуваєте незручність в положенні сидячи (наприклад тканину тисне на ребра) - значить, ви занадто туго намотали бенкунг і вам обов'язково потрібно перев'язати його заново, але вже слабше. Ви повинні відчувати, як ніби Ваш улюблений чоловік поклав свою долоню Вам на поперек - це і буде вірна намотування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner